-->
تلفن تماس: +9871-37742295
شرکت زرین نقش

چاپ و تولید لفاف های بسته بندی

لفاف بسته بندی

ساک دستی نایلونی

کیسه نایلکس و شرینک

سفره یکبار مصرف و کیسه زباله

درباره ما
شرکت زرین نقش در سال 1384 در مکانی به مساحت 7200 مترمربع در شهرک صنعتی بزرگ شیراز تأسیس گردیده است . در راستای اهداف بلند مدت در شرکت زرین نقش از ابتدای تأسیس تا کنون ، با بهره گیری از دانش فنی روز جهان و نیروهای متخصص در زمینه تولید انواع لفافهای بسته بندی صنایع غذایی ، بهداشتی ، کشاورزی و سایر بخش های صنعتی و خدماتی ، ماشین آلات تمام اتوماتیک از کشورهای پیشرفته جهان خریداری و نصب شده است . در بخش چاپ این شرکت ماشین آلات روتوگراور (هلیوگراور) و فلکسو گرافی تا 8 رنگ چاپ و ماشین آلات تکمیلی شامل ماشین های لمینت و برش رول به رول، زرین نقش را به مجهزترین و بزرگترین واحد در این رشته در جنوب کشور تبدیل نموده است . بخش تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی تک لایه ، سه لایه و غیره شرکت از پیشرفته ترین ماشین آلات بهره مند است و جهت تولید انواع کیسه های نایلونی فروشگاهی تبلیغاتی ( ساک دستی نایلونی ) و کیسه های نایلکسی دسته رکابی ، انواع سفره یکبار مصرف ، کیسه زباله رولی و کیسه فریزر رولی پرفراژدار، انواع ماشین آلات دوخت را در اختیار دارد .
از آنجایی که هدف مؤسس ومدیران شرکت زرین نقش از ابتدا جلب رضایت کامل مشتریان از محصولات تولیدی خود بوده است ، از این رو کلیه محصولات قبل از عرضه در آزمایشگاه های واحد کنترل کیف (QC) بر اساس ممیزی های استاندارد ISO 9001-2008 ( از شرکت DAS انگلستان ) توسط کارشناسان پلیمر و شیمی کنترل و تائید میگردد . با عنایت و توفیق پروردگار شرکت زرین نقش با دریافت پروانه ساخت بهداشتی از سازمان غذا و دارو می کوشد تا در ارائه هرچه بهتر خدمات خود درخدمت صاحبان صنایع و هموطنان عزیز باشد .
شرکت زرین نقش همراه با امید به خداوند و با گام های استوار و به پشتوانه پرسنل مجرب و تکنولوژی روز دنیا و بر اساس اهداف مشخص ، پیوسته در حال گسترش و ارائه محصولات و خدمات جدیدتر و متنوع می باشد .